KONST / Litografier / Färglitografi 14545053
nr 1454 5053
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 144/460, daterad -79. Färglitografi, bildmått: 63x48, yttermått inklusive ram: 76x61 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:09:27
9/3 19:48:48
300 kr
14/3 14:11:56